17.12.2015

O nás

PTÁČEK – velkoobchod, a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost. Je největším odborným velkoobchodem v oblasti TOPENÍ – PLYN – VODA – INŽENÝRSKÉ SÍTĚ – OBNOVITELNÉ ZDROJE – KOUPELNY. Od svého založení v roce 1992 nabízí prodej ve stále se rozšiřující síti poboček po celé České republice a Slovensku.

  • Velkoobchod
  • Koupelnová studia
  • Instalatércentra
  • Inženýrské sítě
  • Alternativní obnovitelné zdroje
  • Krby a kamna

vo1-min

Plný sortiment, celorepublikové pokrytí a profesionální prodejní servis: to jsou znaky společnosti PTÁČEK – velkoobchod, a.s. a důvody jejího postavení lídra na trhu. Ať jste investor, velká stavební firma, developer, topenář či instalatér nebo konečný uživatel, každému z vás máme co nabídnout.

Naše nabídka zahrnuje nejen úplný sortiment z oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě – obnovitelné zdroje – koupelny, ale také služby s tím spojené, tedy zpracování aktuálních informací o nabídce zboží, ceníky v tištěné i elektronické podobě, poradenství v oboru, školení o novinkách v oboru, rozvoz zboží dle požadavků a další služby. Součástí naší rozsáhlé prodejní sítě jsou specializovaná koupelnová studia, jejichž úkolem je pomocí odborného personálu poskytnout zákazníkům komplexní péči a kvalitní výrobky. Naše oddělení Technické podpory prodeje, zaměřené na alternativní zdroje je tvořeno odbornými pracovníky, kteří jsou soustavně vzděláni a proškolování na řešení moderních systémů vytápění, řízeného větrání včetně komplexní regulace a optimalizace systémů TZB. Toto specializované oddělení vám pomůže v návrhu a správné volbě velmi složitých systémů ve vašem domě či bytě.

Navštivte naše další webové stránky: